TEST | Hero | VI24 | Seeds

Kullanım Şartları

Bu web sitesini veya web uygulamasını (bundan böyle “Web Sitesi” olarak anılacaktır) kullanarak, aşağıda belirtilen, Rijk Zwaan web sitelerini kullanmaya ilişkin Genel Hüküm ve Koşulları kabul etmiş olursunuz. Ayrıca Rijk Zwaan Zaadteelt en Zaadhandel B.V.'yi ve/veya bağlı şirketlerinden birini veya birkaçını (topluca “Rijk Zwaan” olarak anılacaktır), bu Web Sitesinde yer alan herhangi bir bilgi, öneri ve/ veya tavsiyeden sorumlu veya yükümlü tutmayacağınızı beyan edersiniz. Bu Genel Hüküm ve Koşulları kabul etmeden Rijk Zwaan'ın Web Sitesinin kullanılmasına izin verilmez.

Rijk Zwaan web sitelerini kullanmak için Genel Hüküm ve Koşullar

 1. Bu Web Sitesi son derece dikkatli bir şekilde oluşturulmuştur, ancak herhangi bir beyan veya onay verilmeksizin sağlanır. Bu Web Sitesinde yayınlanan veya atıfta bulunulan çeşit tanımları, yetiştirme tavsiyeleri ve/veya (diğer) teknik tavsiyeler dahil, ancak bunlarla sınırlı kalmayan bilgilerin eksiksiz veya doğru, ya da bu Web Sitesi kullanıcısının amaçlarına uygun olduğuna dair hiçbir açık veya zımni garanti verilmez. İhlal durumunun olmaması, uyumluluk veya güvenlik konusunda da hiçbir zımni garanti verilmemiştir. Buna ek olarak, Rijk Zwaan, Web Sitesinin işlevselliğinin kesintisiz veya hatasız olacağına, kusurların düzeltileceğine ya da Web Sitesinde veya onu kullanıma sunan sunucuda virüsler veya zararlı veya yıkıcı olabilecek başka herhangi bir şey olmadığına dair hiçbir garanti vermez.
 2. Rijk Zwaan, dolaylı zararlar veya kar kaybı, iş veya fırsat kaybı dahil olmak üzere, ancak bunlarla sınırlı kalmayan, doğrudan veya dolaylı yoldan bu Web Sitesinin kullanımı sonucunda meydana gelen zararlar, veya doğrudan veya dolaylı yoldan bu Web Sitesinin kullanımından kaynaklanan bilgisayar donanımı, yazılımı ve/veya verilere gelebilecek olan dolaylı zararlar için, bunlar Rijk Zwaan'ın kendi kasıtlı suistimali veya ağır ihmalinden kaynaklanmadığı sürece, hiçbir sorumluluk kabul etmez.
 3. Rijk Zwaan, bu Web Sitesini ve içeriğini, buradaki Rijk Zwaan web sitelerini kullanmaya ilişkin Genel Hüküm ve Koşullar da dahil olmak üzere, istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Rijk Zwaan, bu tür değişikliklerin olası sonuçlarından hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır. Rijk Zwaan dışında hiç kimsenin bu Web Sitesini değiştirmesine izin verilmez.
 4. Bu Web Sitesi, başka web sitelerine bağlantılar veya referanslar içerebilir. Rijk Zwaan üçüncü taraf web sitelerinin içeriğini denetlemediğinden, Rijk Zwaan doğrudan veya dolaylı olarak üçüncü taraf web sitelerinden kaynaklanan bilgiler için herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmeyecektir.
 5. Bu Web Sitesinde belirli bir ülkede bulunmayan çeşitlere yapılan atıflar bulunabilir. Bu tür atıflar, hiçbir koşulda Rijk Zwaan'ın bu çeşidi o ülkede satacağı veya satma niyetinde olduğu anlamına gelmez.
 6. Web Sitesi ve içeriğinde yer alan tüm telif hakları, markalar ve diğer tüm fikri mülkiyet hakları (Web Sitesi tasarımı, metin, grafikler ve Web Sitesiyle bağlantılı tüm yazılım ve kaynak kodları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Rijk Zwaan'a aittir veya lisanslıdır ya da yasaların izin verdiği şekilde Rijk Zwaan tarafından kullanılır. Hiçbir içerik Rijk Zwaan'ın önceden yazılı izni olmadan indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, iletilemez, saklanamaz, satılamaz veya dağıtılamaz. Buna, Web Sitesinin sayfalarının yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanım için indirilmesi, kopyalanması ve/veya yazdırılması dahil değildir.
 7. Bu Web Sitesinin kullanıcısı, Web Sitesi aracılığıyla paylaşılan ve/veya kullanıma sunulan her türlü bilgiden (varsa) kendisi sorumludur. Bunu yaparken, bu Web Sitesinin kullanıcısı, bu Web Sitesi aracılığıyla bu tür bilgileri paylaşma ve/veya kullanıma sunma yetkisine sahip olduğunu ve söz konusu bilgilerin:
 • yanlış, hatalı veya yanıltıcı olmadığını;
 • yürürlükteki yasa veya yönetmeliklere veya üçüncü tarafların (fikri mülkiyet) haklarına aykırı olmadığını;
 • zararlı, tehdit edici, küçük düşürücü, korkutucu, ırkçı veya saldırgan olmadığını;
 • kişilere veya mallara zararlı olmadığını, ve/veya;
 • Web Sitesinin düzgün işleyişini herhangi bir şekilde aksatmakta olmadığını garanti eder;

ve Kullanıcı, bu konuda Rijk Zwaan'ı üçüncü taraflardan gelen tüm taleplere karşı tazmin edecektir.

 1. Rijk Zwaan, yetiştirme ve ürünlerle ilgili veriler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Web Sitesinin kullanıcıları tarafından ticari amaçlarla paylaşılan ve/veya kullanıma sunulan bilgileri toplayabilir. Bu verilerin kullanıcıların kişisel verilerini içeriyor olması halinde, Rijk Zwaan'ın kullanıcının kişisel verilerinin korunmasına ve güvenliğine büyük önem verdiğini belirtiriz. İlgili tüm bilgiler Rijk Zwaan'ın gizlilik politikasında zaman zaman değiştirildiği şekilde yer almaktadır.
 2. Buradaki Rijk Zwaan web sitelerini kullanmaya ilişkin Genel Hüküm ve Koşullar Hollanda yasalarına tabidir. Tüm anlaşmazlıklar Lahey, Hollanda'daki Hukuk Mahkemesi tarafından çözülecektir. Bununla birlikte Rijk Zwaan, Web Sitesinin kullanıcısına, kullanıcının merkez ofisinin bulunduğu veya gerçek ve etkin bir sanayi veya ticari kuruluşa sahip olduğu ülkedeki mahkeme huzuruna çıkması için bir celp sunma hakkını saklı tutar. 

Rijk Zwaan web sitelerini kullanmaya ilişkin Genel Hüküm ve Koşullar, 25 Ocak 2022 tarihli versiyon

İhtilaflarda orijinal İngilizce versiyon esas alınacaktır (www.rijkzwaan.com)